دوره آموزش سئو مقدماتی (رایگان) - برنامه نویس شو

نویسنده شوید و کسب درآمد کنید!

برنامه نویس شو با درنظر گرفتن پلن خدماتی دیگر برای دانشجویان خود (یا دیگر ) که بعد از یادگیری دانش تولید محتوا یا سئو وبسایت، قصد در درآمد زایی هرچه آسانتر این اشخاص دارد. کسب درآمد نویسندگی سایت یکی از جذاب ترین کارهایی است که در برنامه نویس شو میتوانید انجام دهید. در ادامه ریز جزئیات برای شما قرار دارد:

آموزش دیجیتال مارکتینگ - برنامه نویس شو

شیوه کاری تولید محتوا در برنامه نویس شو چگونه است؟

با ارسال یک درخواست سریع که فرم آن در زیر این صفحه وجود دارد، شما به عنوان یک نویسنده دورکار و توافقی استخدام میشوید و با اکانت خود در موضوعات مختلف حوزه فناوری و کامپیوتر اقدام به درج مطالب میکنید. مطالب شما به ازای تعداد کلمات خریداری میشود و همچنین ماهیانه به ازای هر تعداد بازدید به شما پاداش داده خواهد شد.

چکسانی میتوانند همکاری کنند؟

همه کسانی که در زمینه تولید محتوا یا سئو مهارت کافی داشته باشند. و همچنین در زمینه موضوعات مربوط به کامپیوتر، برنامه نویسی و فناوری های مرتبط آشنایی داشته باشند میتوانند از کسب درآمد نویسندگی سایت برنامه نویس شو استفاده کنند.

مزایای همکاری با ما چیست؟

شما میتوانید با انتشار دانش خود به صورت محتوا های آموزشی یا خبری به کاربران بسیار زیادی کمک کنید. همچنین میتوانید در زمان و مکان دلخواه اقدام به کسب درآمد کنید و با افزایش کیفیت کاری خود درآمد بیشتری کسب کنید. سیستم کسب درآمد نویسندگی سایت برنامه نویس شو به شما این امکان را میدهد تا با بررسی تعداد بازدید های محتوای منتشر شده شما که بر اساس کیفیت آن ، هرچقدر کیفیت بیشتری داشته باشد بازدید بیشتری هم دارد. از این رو ماهیانه به ازای هر تعداد بازدید جدید پاداش دریافت میکنید. و این خود یک کسب درآمد ثابت است.

چه نوع محتوا هایی قابل قبول است؟

شما میتوانید با انتشار محتواهایی که از این دو نوع هستند فعالیت کنید:

 1. محتوای آموزشی:  پس از پذیرفته شدن به عنوان نویسنده و هماهنگی با تیم مدریریت محتوای ما، شما در یک موضوع خاص که مهارت دارید، اقدام به تولید محتوای آموزشی میکنید و کسب درآمد خود را آغاز میکنید. برای انجام این بخش بهتر است نمونه کار زیادی داشته باشید یا گواهی و مدرک مرتبط داشته باشید.  شما یک موضوع رو به صورت تخصصی و متنی آموزش خواهید داد و مقدار درآمد این بخش نیز بیشتر است.
 2. محتوای غیر آموزشی: شما با انتشار محتوا هایی که غیر آموزشی هستند و به فناوری ها و مواردی از این دست می پردازند کسب درآمد میکنید. برای مثال شما در یک دسته از مطالب خود به معرفی زبان های برنامه نویسی می پردازید. یا در برخی پست ها به معرفی سیستم های مناسب برنامه نویسی یا … اشاره میکنید. این ها موضوعاتی هستند که غیر آموزشی هستند و هر شخصی میتواند انجام دهد.

شیوه درآمد زایی چطور است؟

اکنون به قسمت جذاب سیستم کسب درآمد نویسندگی سایت برنامه نویس شو رسیده ایم. در این بخش تعرفه گذاری درآمدی برای شما مشخص شده است:

 • نویسنده آموزشی: تعرفه هر کلمه:  55 تومان  |  تعرفه به ازای هر 100 بازدید جدید / ماه :  7 هزار تومان
  نویسنده با انتشار محتوا های آموزشی که به طور مثال، هر محتوای اون 1000 کلمه باشد، 55 هزار تومان مزد دریافت میکند. سپس همان مطلب شخص به ازای هر بازدید جدید در هر ماه سود ایجاد میکند. به عنوان مثال، بازدید ماه اول نوینسده 400 تا بوده است و ایشان در ماه اول 28 هزار تومان درآمد داشته است. در ماه دوم 600 بازدید جدید داشته است که برای نوینسده در ماه دوم 42 هزار تومان درآمد جدید دارد. و این درآمد در هر ماه میتواند بیشتر شود.
 • نویسنده ساده: تعرفه هر کلمه: 30 تومان   |  تعرفه به ازای هر 100 بازدید جدید / ماه : 4 هزار تومان
  نوینسده با انتشار محتوای عادی در سایت به ازای هر مطلب 1000 کلمه ای، 30 هزار تومان مزد دریافت میکند. همچنین شخص میتواند به ازای هر بازدید جدید ماهیانه سود ثابت کسب کند. برای مثال ماه اول 300 بازدید داشته است که برای او 12 هزار تومان سود دارد. در ماه دوم 700 بازدید جدید داشته است که برای او 28 هزار تومان دارد دارد. و به همین طور در ماه های آینده به ازای هر تعداد بازدید جدید درآمد بیشتری خواهد داشت.

زمان کاری چگونه است؟

زمان کاری نویسنده ها کاملا منعطف و اختیاری است. شخص میتواند در هر ساعت از شبانه روز پست خود را منتشر کند و کسب درآمد نویسندگی سایت را داشته باشد.

چطور شروع کنیم؟

 1. برای شروع ابتدا در سایت برنامه نویس شو حتما ثبت نام کنید، تا بتوانیم به شما دسترسی نویسندگی اعطا کنیم.
 2. سپس فرم زیر را کامل و دقیق پر کنید و منتظر ایمیل ، پیامک یا تماس کارشناسان ما باشید.
 3. بعد از پذیرفته شدن، دسترسی کاربری شما به عنوان نویسنده آزاد میشود و شما میتوانید محتوا منتشر کنید.
 4. محتوا های شما به صورت مستقیم منتشر نمیشود، و پس از تایید توسط کنترل کیفی که کمتر از 2 ساعت طول میکشد، منتشر خواهد شد.
 5. شما باید طبق هماهنگی که انجام میشود تولید محتوا کنید و محتوا های خود را در موضوعاتی که مشخص شده است تولید کنید.
 6. درآمد شما ماهیانه در یک روز مشخص به صورت خودکار واریز خواهد شد.
 7. کیفیت محتوای شما بسیار مهم است و باید حتما رنگ سبز افزونه سئو را داشته باشد.

فرم شروع همکاری

ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کرده اید!
در صورت تمایل سن و مقطع تحصیلی خودتونو ارسال کنید.
حداکثر 3 زمینه که قصد دارید در آن اقدام به فعالیت و تولید محتوا کنید را ارسال کنید.
در طول هفته چند بار محتوا درج خواهید کرد و میتوانید به همین روند ادامه دهید؟
چقدر در زمینه سئو مهارت دارید؟
لینک یا اسم موارد و نمونه کارهایی که قبلا کار کردید را وارد کنید.
شماره کارت به نام خودتان را وارد کنید.
کدملی برای احراز هویت
تمامی مطالب و شرایط فوق را خوانده ام و قوانین را میپذیرم.

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!