• مدت زمان 248 دقیقه
 • تعداد دروس 7
 • سطح دوره متوسط
 • آزمون‌ها 0
 • درصد قبولی 85
 • گواهینامه بلی
 • آواتار کاربر

  پویا امیری

 • دسته:

  آموزش تولید محتوا & آموزش های دیجیتال مارکتینگ

89,000 تومان
 • 201 دانشجو
 • فارسی

دوره آموزش تولید محتوا وبسایت به صورت کاملا حرفه ای دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت برای تمامی علاقه […]

دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت

دوره آموزش تولید محتوا وبسایت به صورت کاملا حرفه ای

دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت برای تمامی علاقه مندان به سئو و مدیران وبسایت ها به صورت رایگان اینجا قرار دارد. برای یادگیری تولید محتوا و پیشرفت در زمینه سئو، کافی است که در این دوره کاملا رایگان همراه ما باشید.

امروزه در دنیای وب و اینترنت، افزایش کیفیت وبسایت و پیشرفت در زمینه رقابت با رقبا، تنها با تولید محتوا متنی امکان پذیر است. از این رو یادگیری تولید محتوا متنی وبسایت برای وبمستران ضروری شد است. همچنین مدرسین متخصص در این زمینه خود را ملزم به آموزش تولید محتوا وبسایت می دانند. برای یادگیری تولید محتوا کافی است این دوره آموزشی کاملا رایگان را تهیه کنید تا در زمینه تولید محتوا حرفه ای شوید.


دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت

در دنیای فناوری و تکنولوژی امروزی، نیاز به داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کاری الزامی شده است. از این رو در عصر حاضر ما شاهد وبسایت های فراوانی در سطح ملی و بین المللی هستیم. بنابراین رقابت در این زمینه بسیار دشوار است، و دسترسی به اهداف بدون کمک از دانش مدیریت وبسایت امکان پذیر نیست. از این رو ما پیشنهاد می کنیم که دانش خود را در زمینه سئو و تولید محتوا ارتقاء دهید.
در همین راستا، پویا سافت با اندیشیدن در زمینه پیدا کردن چاره ای برای افزایش دانش وبمستران ایرانی، اقدام به تهیه و ارائه یک دوره آموزشی کاملا رایگان در زمینه آموزش تولید محتوا  کرده است.

در دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت، قصد داریم که شما را با تمامی فنون تولید محتوای وبسایت آشنا کنیم. از همین رو این دوره آموزشی با صرف ساعت ها زمان و روز ها تلاش به صورت حرفه ای برای شما ضبط شده است، تا اینکه بتوانید از آن استفاده کنید و نتیجه مطلوب را در زمینه تولید محتوا کسب کنید. بنابراین اگر علاقه مند به پیشرفت سریع و قدرتمند در زمینه مدیریت وبسایت و سئو را دارید، کافی است که به یادگیری تولید محتوا وبسایت بپردازید.


اهمیت شرکت در دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت

دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت برنامه نویس شو

 

در راستای این آموزش، قصد داریم که اهمیت شرکت در دوره آموزش تولید محتوا حرفه ای وبسایت را برای شما شرح دهیم. از این رو امیدواریم که با مطالعه این توضیحات، به تهیه این دوره متقاعد شده باشید.
دوره آموزش تولید محتوا برای وبسایت یک ضرورت بسیار اساسی برای وبمستران می باشد، از این رو در ادامه قصد داریم فواید تولید محتوا را خدمت شما عرض کنیم تا از اهمیت آن باخبر شوید.

فواید یادگیری تولید محتوا وبسایت

 • افزایش فوق العاده کیفیت سئو
 • جلب توجه موتور های جستجو
 • کسب اعتماد گوگل
 • جلب توجه مشتریان و کاربران
 • کسب اعتماد کاربران
 • تبدیل شدن به یک منبع
 • تبدیل شدن به یک رسانه بزرگ و مشهور

همانطور که مشاهده کردید، یادگیری تولید محتوا و شرکت در دوره تولید محتوا می تواند بسیار با ارزش و مهم باشد. از این رو اگر در این دوره بسیار حرفه ای شرکت کنید، شما قادر خواهید بود که وبسایت خود را در زمینه سئو ارتقاء دهید و برای موتور های جستجو بهینه کنید و کسب درآمد فوق العاده داشته باشید.


سرفصل های دوره و توضیحات مدرس

سلام دوستان، پویا امیری هستم، طراح وب و متخصص سئو.
در این دوره آموزشی قصد دارم شما را با تولید محتوا و نکات آن آشنا کنم. بنابراین اگر شما هم قصد یادگیری تولید محتوا را دارید و قصد دارید که به دنیای حرفه ای ها قدم بگذارید، با ما همراه باشید.

در این دوره، شیوه تدریس ما به شکل زیر است:

 1. نکات اولیه سئو
 2. نکات اولیه تولید محتوا
 3. اصول تولید محتوا در ورد
 4. درج محتوا در وردپرس با کمک صفحه ساز wp bakery page builder
 5. اصول تولید محتوا در وردپرس + آموزش افزونه یواست سئو
 6. جمع بندی پایانی نکات تولید محتوا

دوره آموزش تولید محتوا وبسایت مطابق با بروزترین استاندارد های تولید محتوا در دنیا آموزش داده شده است تا این که شما دانشجویان عزیز بتوانید بازده خوبی را از یادگیری تولید محتوا داشته باشید. برای مشاهده و دانلود دوره در ادامه همراه ما باشید.


پیشنیاز های دوره

این دوره نیاز به پیشنیاز خاصی ندارد اما مشاهده دوره زیر بسیار در یادگیری شما موثر است:

+ آموزش سئو مقدماتی رایگان ( پیشنیاز است )

توضیحات کامل در مورد دوره آموزش رایگان تولید محتوا

این دوره آموزشی به صورت کاملا رایگان ساخته و تهیه شده است. وبسایت برنامه نویس شو حامی تمامی استعداد های ناب کشور است.

شما میتوانید با مشاهده این دوره رایگان یک دانش فوق العاده ای رو فرا بگیرید که در آینده برای شما درآمد فوق العاده را خواهد داشت. در ادامه توضیحات کامل مربوط به این دوره را مشاهده کنید:

دوره آموزش رایگان تولید محتوا شامل ۶ جلسه آموزشی است که حدود ۴ ساعت طول کشیده است. این دوره آموزشی به صورت کامل و جامع تهیه شده است.

دوره آموزش تولید محتوا توسط پویا امیری به صورت کاملا پروزه محور ساخته شده است که شما را در این زمینه متخصص خواهد کرد. این دوره آموزشی دارای نکات بسیار مهمی است که اگر شما دوره مشابه را از وبسایت دیگری تهیه میکردید، می بایست صدها هزار تومان هزینه می کردید. در ادامه سرفصل ها و نکات مربوط به این دوره را می توانید مشاهده کنید:

شما می توانید قبل از شروع به مشاهده این دوره آموزشی، ویدئوی معرفی این دوره را مشاهده کنید. بعد از مشاهده ویدئوی معرفی دوره به ترتیب قسمت های اول تا ششم این دوره را با محتویات آموزشی زیر می توانید مشاهده کنید:

جلسه اول دوره آموزش تولید محتوا

در جلسه اول دوره آموزش رایگان ساخت محتوا، شما را با نکات اولیه سئو و مقدمات سئو آشنا می کنیم. نکاتی که در مورد تولید محتوا از سئو مفید است، در این جلسه خدمت شما ارائه میشوند.
.
.

جلسه دوم آموزش رایگان تولید محتوا

در جلسه دوم از دوره رایگان آموزش ساخت محتوا سایت، شما را با نکات تولید محتوا و سئو آن آشنا می کنیم. این جلسه بسیار مهم است. از این رو سعی کنید به خوبی آن را مشاهده کنید.
.
.

جلسه سوم دوره رایگان آموزش ساخت محتوا سایت

در جلسه سوم از دوره آموزش ساخت محتوا متنی سایت قصد درایم که تولید محتوا را به همراه اصول آن و به صورت پروژه محور در یک فایل ورد به شما آموزش دهیم. یکی از مهمترین جلسات این دوره می باشد و نیازمند توجه بسیار است.
.
.

جلسه چهارم دوره رایگان ساخت محتوا سایت

در جلسه چهارم از دوره آموزش رایگان ساخت محتوا سایت به آموزش درج محتوا در وردپرس با صفحه ساز WPbakery page biulder می پردازیم. این جلسه برای افرادی که وبسایت وردپرسی دارند بسیار مفید است. همچنین نکاتی در مورد سئو و تولید محتوا ذکر شده است که قابل تائمل می باشد.
.
.

جلسه پنجم آموزش رایگان ساخت محتوا وبسایت

در جلسه پنجم از دوره رایگان ساخت محتوا وبسایت به آموزش کامل تولید محتوا در وردپرس می پردازیم. همچنین به آموزش کامل افزونه یواست سئو می پردازیم. این دوره آموزشی برای افرادی که وبسایت های وردپرسی دارند بسیار مفید است.
.
.

جلسه آخر ساخت محتوا متنی وبسایت

جلسه آخر این دوره آموزشی بسیار مفید و پرکاربرد است. از این رو حتما پیشنهاد می شود که این دوره آموزشی را مشاهده کنید. در این جلسه به نکات آموزش تحقیق کلمات کلیدی و معرفی ابزار های گوگل می پردازیم. امیدواریم که این جلسه برای شما مفید بوده باشد.

 

در بالا تمامی توضیحات مربوط به این دوره آموزشی را میتوانید مشاهده کنید. امیدواریم که این دوره را ثبت نام کرده باشید و آن را مشاهده کرده باشید، تا اینکه برای شما مفید بوده باشد.
لطفا این دوره آموزشی کاملا رایگان را به دوستان خود معرفی کنید.


مهم ترین دلایل اهمیت یادگیری تولید محتوا

گسترش دنیای دیجیتال در سال های اخیر باعث شده تا دیده شدن در فضای مجازی و تولید محتوا های با ارزش، جایگاه و اهمیت ویژه ای پیدا کنند. اگر به دنبال یادگیری تولید محتوا هستید و دوست دارید از اهمیت یادگیری تولید محتوا بیشتر بدانید، با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

جذب هر چه بیشتر کاربران به شبکه های مجازی و فضای دیجیتال، باعث شده تا اهمیت یادگیری تولید محتوا هر روز بیشتر شود. دیده شدن در فضای مجازی و جذب کاربر بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی به شما دنیای نا محدودی از مشتری را خواهد داد.

دلیل اهمیت یادگیری تولید محتوا در دنیای امروز

اگر تصمیم گرفتید که کسب و کار خود را در فضای مجازی شروع کنید و یا کسب و کار گذشته خود را گسترش دهید، اولین گام یادگیری تولید محتوا اصولی است.

حال که در پی یادگیری آموزش تولید محتوا هستید، ابتدا بهتر است با دلایل اهمیت آموزش تولید محتوا آشنا شوید تا میزان اهمیت دوره تولید محتوا را بهتر درک کنید.

۷ دلیل اهمیت یادگیری تولید محتوا عبارتند از:

معرفی کسب و کار به بهترین و ماندگار ترین روش به مخاطبان و ماندگار کردن برند خود در ذهن مشتری.
ارائه هرچه بهتر محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید، زیرا شناخته شدن در گوگل به معنای میزان نامحدود مشتری است.
افزایش میزان بازدید سایت و در نتیجه دیده شدن هر چه بیشتر در جستجوی گوگل و دیگر شبکه های مجازی
جلب اعتماد مشتری به بهترین شکل. زیرا مخاطب خرید از سایتی که محتوا متنی، عکسی و ویدیویی کامل و حرفه ای تری داشته باشد، بیشتر دوست دارد.
امکان برقراری ارتباط با کاربر و مخاطب خود به منظور پاسخ به سوالات و همچنین راهنمایی او در خرید محصولات شما.
استفاده از فضایی مجازی یکی از کم هزینه ترین راه های بازاریابی برای کسب و کارتان است.
با درک اهمیت یادگیری تولید محتوا شما می توانید فروش بیشتری را با تولید محتوا های حرفه ای تجربه کنید.

تمامی موارد فوق دلایل بسیار مهمی برای یادگیری تولید محتوا است.

مهم ترین دلایل اهمیت یادگیری تولید محتوا

انواع روش های تولید محتوا

حال که با اهمیت یادگیری تولید محتوا بیشتر آشنا شدید و دانستید که محتوای با کیفیت که بر طبق اصول و قوانین گوگل سئو شده باشد، می تواند چه تاثیراتی بر کسب و کار شما بگذارد، بهتر است با انواع روش های تولید محتوا نیز آشنا شوید.

لازم به ذکر است که آموزش تمامی روش های تولید محتوا در دوره تولید محتوا موجود است.

محتوای متنی

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین محتواهای تولید شده، محتوا های متنی هستند. این سبک محتوا در تمامی سایت ها دیده می شود و می توان گفت که جذاب ترین محتوا برای مشتری نیز همین محتوا است.

محتوای ویدئویی

یادگیری تولید محتوا ویدئویی به شما کمک می کند تا مطالب خود را بسیار آسان و دقیق در اختیار مخاطب خود قرار دهید.

تولید محتوای ویدئویی به تجهیزات و امکانات حرفه ای نیاز دارد و یکی از پر هزینه ترین روش های تولید محتوا محسوب می شود. به همین دلیل این نوع محتوا بیشتر در سایت های حرفه ای دیده می شود.

محتوای تصویری

محتوای تصویری همان عکس هایی است که شما در وب سایت های بسیاری دیده اید و قطعا اهمیت یادگیری تولید محتوا تصویری برای شما روشن است.

محتوای صوتی

یکی از روش های انتقال مطلب به مخاطب از طریق تولید محتوا های صوتی است. تولید پادکست های حرفه ای، راهی مطمئن برای جذب مخاطب است.
اهمیت دیجیتال مارکتینگ – دیجیتال مارکتینگ چیست

برترین دوره تولید محتوا

آموزش تولید محتوا و انتخاب بهترین روش یادگیری تولید محتوا به شما کمک می کند تا به بهترین شکل مخاطب خود را جذب و حفظ نمایید.

ما با ارائه برترین دوره تولید محتوا و آموزش مهمترین نکات در تولید محتوای دقیق و اصولی، شما را در یادگیری و درک هرچه بیشتر اهمیت یادگیری تولید محتوا یاری خواهیم کرد.


چرا دوره آموزش تولید محتوا برای داشتن وب سایتی ضروری است؟

گسترش فضای مجازی و بیشتر شدن علاقه مردم به خرید های اینترنتی و استفاده از فضای مجازی، باعث شده تا تولید محتوا های خوب، کاربردی و سئو شده، جایگاه و اهمیت ویژه ای پیدا کنند. در این مطلب به این سوال، که چرا دوره آموزش تولید محتوا مهم است؟ می پردازیم.

برای پاسخ به این سوال که، چرا دوره آموزش تولید محتوا مهم است؟ ابتدا بهتر است با تولید محتوا و ویژگی های محتوا خوب آشنا شوید. در این مطلب به بررسی کامل دوره تولید محتوا و همچنین راه های آموزش تولید محتوا می پردازیم.

آموزش طراحی وبسایت و برنامه نویسی وب

محتوا چیست و محتوای خوب چه ویژگی هایی دارد؟

محتوا یکی از مهمترین اجزا در دنیای دیجیتال است. محتوای خوب باعث می شود تا مخاطبان سایت تبدیل به مشتری شوند و همین امر اهمیت یادگیری تولید محتوا را به خوبی توجیه می کند.

محتوای با ارزش و سئو شده یکی از باید های هر سایتی است و پرداختن به این نکته و یافتن بهترین پاسخ برای این سوال که، چرا دوره آموزش تولید محتوا می تواند مهم ترین گام در داشتن وب سایتی حرفه ای باشد، اولین و مهم ترین قدم برای داشتن سایتی موفق است.

برای تولید محتوایی حرفه ای، در قدم اول بهتر است که به دنبال مطالبی مهم و مفید در رابطه با موضوع مورد نظر خود بروید.

حال که اطلاعات کاملی از مطلب دارید، آموزش تولید محتوا و یادگرفتن تولید محتوا سئو شده، گام دوم است.

اکنون که توانستید مطلبی مفید و با کیفیت را تولید کنید، زمان آن رسیده تا محتوای خود را در سایتتان منتشر نمایید.

محتوای خوب اولین راه ارتباطی شما با مخاطب تان است، پس یادگیری تولید محتوا و گذراندن دوره تولید محتوا می تواند این ارتباط را برای شما آسان تر کند.
چرا دوره آموزش تولید محتوا برای داشتن وب سایتی ضروری است؟

چرا دوره آموزش تولید محتوا برای یک محتوا نویس حرفه ای مهم است؟

برای پاسخ به این سوال که چرا دوره آموزش تولید محتوا برای یک نویسنده مهم است، بهتر است ابتدا ویژگی های یک محتوای خوب را بررسی کنیم.

● در یک محتوا خوب، اولین گام پاسخ به سوالاتی است که ممکن است در ذهن خواننده شکل بگیرد.

● محتوای با کیفیت، اطلاعات دقیق و مهمی را در اختیار خواننده قرار می دهد.

● یک محتوای جذاب می تواند مانند یک داستان روایت شود.

● ساده بودن و در عین حال جذاب بودن متن از دیگر ویژگی های محتوای خوب است.

● یک محتوای حرفه ای باید بسیار منظم و با قاعده و قانون باشد.

● تکراری نبودن و کپی نبودن محتوا، مهم ترین ویژگی محتوای خوب است.

● محتوای خوب هدفمند است و مخاطب را به سمت نیازی که دارد هدایت می کند.

آموزش طراحی وبسایت و برنامه نویسی وب

برای تولید محتوای خوب اولین و مهمترین گام گذراندن دوره تولید محتوا است. در دوره های تولید محتوا شما می توانید با یادگیری تولید محتوا اصولی، نکات بالا را به راحتی در مطالب خود اجرا کنید.

بهترین دوره یادگیری تولید محتوا

اکنون که با اهمیت دوره تولید محتوا آشنا شدید و دانستید که چرا دوره آموزش تولید محتوا مهم است، زمان آن فرا رسیده تا با یادگیری تولید محتوا، بهترین محتوا ها را برای سایت خود بنویسید.

آموزش تولید محتوا به صورت حرفه ای، علاوه بر اینکه می تواند قدم بسیار موثری در داشتن وب سایتی قدرتمند باشد، خود به تنهایی می تواند شغلی پر سود را برای شما ایجاد نماید.

پس برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره تولید محتوا، با ما در ارتباط باشید.

مدیر و مدرس آکادمی برنامه نویس شو با بیش از سه سال سابقه تدریس در وبسایت های آموزشی متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ

0 نظر

نظر خود را بنویسید

Main Content