ارائه مدرک برنامه نویسی بین المللی معتبر

  • دوست داری مدرک بین المللی برنامه نویسی داشته باشی؟
  • میخواهی برنامه نویسی رو به سبک بین المللی یاد بگیری؟
  • دوست داری بعد از یادگیری استخدام بشی؟
  • میخوای مدرک معتبر برنامه نویسی داشته باشی و آسان مهاجرت کنی؟

ما در آکادمی برنامه نویس شو تلاش میکنیم، با ارائه آموزش های کاربردی همراه مدارک معتبر بین الملل، بهترین سطح دانش و تجربه یادگیری را به دانشجویان انتقال دهیم.

در سایت آموزشی برنامه نویس شو، برای تعداد خاصی از دوره های آموزشی مدرک معتبر بین المللی ارائه میشود. این مدرک به معنی گواهی پایان دوره آموزشی می باشد که توسط دانشجو دیده شده است. در این مدرک اطلاعات دانشجو و دوره در سایت مرجع ثبت خواهد شد و قابل استعلام است.

گواهی های بین المللی که از جانب ما صادر میشود از طریق کشور های آلمان و انگلیس می باشد. در ادامه نمونه گواهی های دانشجویان را برای مشاهده قرار میدهیم.

لازمه دریافت مدرک بین المللی چیست؟

شرایط و لازمه دریافت مدرک بین المللی به شرح زیر می باشد:

  • دانشجو باید یکی از دوره های دارای شرایط دریافت مدرک بین المللی در سایت برنامه نویس شو را شرکت کرده باشد.
  • دانشجو باید کل ویدئو ها و آزمون های دوره را تکمیل کرده باشد.
  • دانشجو باید موفق به گرفتن گواهی پایان دوره خود سایت برنامه نویس شو، شده باشد.

 

چه دوره های دارای مدرک بین المللی هستند؟

برنامه نویس شو

همه دوره های سایت آموزشی برنامه نویس شو فاقد شرایط دریافت مدرک بین المللی هستند.دوره هایی که در سطح پیشرفته ارائه می شوند به همراه دوره های کاراموزی، دارای مدرک بین المللی می باشند.
در ادامه لیست دوره های فعلی سایت برنامه نویس شو که امکان ارائه گواهی بین المللی علاوه بر گواهی خود سایت برنامه نویس شو را دارند قرار دارند.

آیتم های بالا لیست دوره های دارای گواهی بین المللی بودند. برای دریافت گواهی این دوره ها،کافی است در این دوره ها شرکت کنید و طبق شرایط فوق موفق به دریافت گواهی شوید. سپس از طریق زیر برای دریافت گواهی بین المللی اقدام کنید.

مدرک بین‌المللی

هزینه دریافت مدرک بین المللی از هزینه دوره ها مجزا می باشد

هزار 320 تومان

برای دریافت گواهی بین المللی در ابتدا توضیحات و شرایط فوق را مطالعه فرمایید سپس از طریق دکمه زیر پرداخت خود را انجام دهید. پس از واریز هزینه، از طریق فرم زیر اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

نام کامل خود را بدرستی وارد کنید، زیرا برای چاپ بر روی گواهی شما استفاده می شود. ( به زبان لاتین )
گواهی شما به آدرس بالا ارسال می شود.
دوره هایی که شرکت کرده اید و تمایل به دریافت گواهی بین المللی دارید را انتخاب کنید، تا گواهی برای آن ها صادر شود.
Selected Value: 0
تعداد گواهی مورد نیاز را متناسب با تعداد دوره های انتخابی وارد کنید. به طور مثال اگر 2 دوره را شرکت کرده اید، پس 2 مدرک نیز نیاز دارید.
هزینه صدور هر گواهی‌نامه در فوق ذکر شده است. لطفا پس از درنظر گرفتن تعداد مدارک مورد نیاز هزینه پرداختی را به حساب مدیریت واریز کنید و سپس اطلاعات واریز خود را در این باکس وارد کنید یا از قسمت تماس با ما یا چت آنلاین رسید خود را ارسال کنید.

بهترین مدرک معتبر برنامه نویسی در ایران

در حالی که برخی از کارفرمایان فقط به مدرک معتبر برنامه نویسی نیاز دارند، اداره آمار کار گزارش می‌دهد که اکثر استخدام کنندگان شرکت‌ها متقاضیانی را ترجیح می‌دهند که از یک کالج چهار ساله فارغ التحصیل شده باشند. با این وجود، مدرک برنامه نویسی برای دانشجویانی که به دلایل مالی نیاز به حضور در یک کالج محلی پیدا میکنند. به علاوه، بهترین راه برای فراگیران است تا ضمن تکمیل پیش نیازهای این رشته، میزان علاقه خود را به این زمینه دریابند. 

تعدادی از فراگیران پس از کسب مدرک معتبر برنامه نویسی خود در زمینه فناوری مشغول به کار می‌شوند. دیگران از آن به عنوان سکوی پرشی برای یک برنامه چهار ساله بهرمند میشوند. مدرک معتبر باعث میشود تا فراگیران مجموعه مهارت‌های خود را با یادگیری چندین زبان برنامه نویسی متنوع کنند. همچنین، فراگیرانی که تصمیم دارند تا در یک صنعت خاص مانند مراقبت‌های بهداشتی یا حسابداری کار کنند، می‌توانند دوره‌هایی را در آن زمینه بگذرانند. 

بهترین مدرک معتبر برنامه نویسی در ایران

دانش آموزانی که به برنامه نویسی علاقه مند هستند همیشه می‌توانند با مدرک معتبر برنامه نویسی شروع کنند، جایی که مهارت‌های برنامه نویسی اساسی را که زیربنای مدرک در هر سطحی است، بیاموزند. آنها به عنوان برنامه نویسان کامپیوتر، توسعه دهندگان وب و طراحان پایگاه داده، آمادگی عملی برای موقعیت‌های فناوری اطلاعات (IT) سطح ابتدایی دریافت میکنند. در آخر پروژه، دانش آموزان باید بتوانند آنچه را که کاربران نهایی نیاز دارند، تجزیه و تحلیل کنند و سپس برنامه‌هایی را متناسب با این نیازها طراحی و برنامه نویسی انجام دهند. در نتیجه، در جهت یادگیری خود آزمون و اشکال زدایی برنامه‌ها را می‌آموزند تا کارآمدتر و کاربردی تر شوند و زبان‌های برنامه نویسی مناسب را با مشخصات آن هماهنگ کنند. به علاوه، فراگیران توسط چندین زبان برنامه‌نویسی، طراحی پایگاه‌های اطلاعاتی و ایجاد برنامه‌های کاربردی وب، به دانش کاری در مورد سیستم‌ها و فن‌آوری کامپیوتری دست خواهند یافت. تاثیر مدرک معتبر و مهارتهای لازم در برنامه نویسی

برنامه نویسی رایانه بر منطق متکی است، بنابراین از دانش آموزان انتظار می‌رود که هم مهارت‌های ریاضی و هم مهارت‌های حل مسئله خود را به طور یکنواخت افزایش دهند. آن دسته از فراگیرانی که تصمیم می گیرند مقطع لیسانس را ادامه ندهند، چنین مهارت‌هایی به هدایت یادگیری آینده آن‌ها کمک می‌کند تا دانش خود را در محل کار ایجاد کنند و در زبان‌های برنامه‌نویسی خاص به طور کلی، یاد میگیرند. در حالیکه برای هر دوره و برنامه مدرک متفاوتی وجود دارد، کورسهای (نمونه) زیر انواع مهارت‌هایی را که دانش آموزان می‌توانند انتظار کسب در سطح کاردانی را داشته باشند نشان می‌دهد. 

بهترین مدرک معتبر برنامه نویسی در ایران

راههای دریافت مدرک معتبر برنامه نویسی

مدرک معتبر برنامه نویسی کامپیوتر تنها یکی از راه‌های ورود به این حرفه است. کسب مدرک در یک زمینه فناوری گسترده تر به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا مفاهیم دیگر رایانه را حتی زمانی که برنامه نویسان خبره میتوانند به دست بیاورند. به طوریکه برنامه نویسی به عنوان یک اساس و پایه ریاضی، منطق و مهندسی کامپیوتر و معماری نیاز دارد، گزینه‌های دیگری برای دریافت مدرک معتبر وجود دارد.