رودمپ برنامه نویسی سایت

دوره های رایگان مسیر برنامه نویسی سایت

رودمپ برنامه نویسی سایت ( کدنویسی ) 👆

آکادمی برنامه نویس شو با ارائه خدمات آموزشی رایگان و مشخص کردن نقشه راه این امکان را برای شما فراهم کرده است که شما بتوانید به صورت مرحله به مرحله و بدون داشتن هیچگونه دانش قبلی، برنامه نویسی سایت را مسلط شوید.

تمامی دوره هایی که در این مجموعه قرار میگیرد کاملا رایگان است و شما با گذراندن این رودمپ و دوره های پیشنهادی، یک متخصص برای این حوزه خواهید شد. در ادامه ( مرحله آخر ) یکسری دوره های پروژه محور و اضافه آماده شده است که به شما توصیه میشود با مشاهده و گذراندن آن ها سطح علمی خود را بیشتر کنید.

برنامه نویسی سایت یک مهارت خاص است که با طراحی سایت متفاوت است.
شما با یادگیری برنامه نویسی سایت با کدنویسی میتوانید کسب درآمد کنید و خدمات طراحی سایت ارائه کنید. اگر به طراحی و دیزاین سایت علاقه دارید، می توانید به بخش یادگیری طراحی سایت مراجعه کنید تا دوره های مرتبط با آن بخش را دریافت کنید.

دوره های این رودمپ

دوره هایی که در این رودمپ در اختیار شما قرار میگیرند به صورت کاملا اختصاصی ضبط میشوند و شما می توانید با مشاهده این آموزش های رایگان به تسلط کامل برسید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما حتما از مرحله اول تا مرحله آخر، دوره ها را دنبال کنید و به صورت کامل فرا بگیرید. با اینکار به صورت کامل به تمامی این موارد مسلط خواهید شد.

آکادمی برنامه نویس شو سعی دارد که این دوره ها را با بالاترین کیفیت تدریس کند و در زمان و انرژی شما صرفه جویی کند. از این رو بابت تایم این دوره ها نگران نباشید، زیرا به قدری طولانی نیست که حوصله شما را سرببرد.

 

هدف ما، یادگیری هرچه بهتر شما است!

این مجموعه تنها به یادگیری هرچه بهتر شما فکر میکند و هدف دیگری جز کسب رضایت دانشجویان ندارد.

ما سعی میکنیم با ارائه دوره ها و آموزش های هدفمند به همراه مسیر یادگیری مشخص، شما را به یک متخصص تبدیل کنیم و روانه بازار کار کنیم.

در مسیر برنامه نویس شو موفق شو!

رودمپ برنامه نویس سایت

تمامش کردم! چطور شروع به کار کنم؟؟

تبریک!!!

اکنون که تمامی این دوره های آموزشی را به صورت مرحله به مرحله پشت سر گذاشتید و به صورت کامل به برنامه نویسی وبسایت با کدنویسی مسلط شدید، توانایی فعالیت در مجموعه ها، شرکت های طراحی سایت و شرایط کاری متفاوت را دارید.

شما می توانید با فعالیت در سایت های فریلنسری و کاریابی زیر به کسب درآمد بپردازید و درآمد میلیونی داشته باشید. همین الان در وبسایت های زیر ثبت نام کن:

جهت حمایت از ما، لینک این صفحه رو برای 5 نفر از دوستان و آشنایانتان بفرستید ❤️