هدف ما فراگیری علم و دانش کاربردی است.

امروز آموزش های بیشتری نسبت به چند ماه یا چند سال گذشته داریم برای ارائه داریم. ما سعی میکنیم با ارائه آموزش های کاربردی و مفید، علاقه‌مندان را در مسیر درست به دنیای برنامه نویسی پرتاپ کنیم.

در ادامه از طریق فرم ها و توضیحات گفته شده درخواست خود را ارسال کنید.

#کیفیت این چیزی است که ما به آن اعتقاد داریم

ما در آکادمی برنامه نویس شو، باید بهترین کیفیت آموزشی را در اختیار دانشجو قرار دهیم.

مدیریت

کارشناسان مدیریت تدریس همواره برای بررسی کیفیت و بهبود آموزش ها تلاش میکنند.

توانمندسازی

آموزش ها و راهکار هایی نیز برای افزایش کیفیت تدریس مدرسین نیز در نظر گرفته خواهد شد.

تأثیرات اجتماعی

از نظر و پیشنهادات کاربران و دانشجویان وبسایت برای بهبود کیفیت خود استفاده می کنیم.

پیشرفت

باید سطح پیشرفت روزافزون دانشجویان را به صورت دوره ای رصد کنیم.

همیاری

تمامی مدرسین موظف به تهیه آموزش های رایگان برای همیاری و کمک به جامعه می باشند.

همبستگی

با ایجاد فضای مشترک برای مدرسین و دانشجویان، امکان ارتباط گیری و انتقال تجربه فراهم میشود.

آکادمی برنامه نویس شو در همه رشته ها و زمینه های مربوط به دانش رایانه و برنامه نویسی، آماده ارائه آموزش های باکیفیت پروسه محور است. به این شکل که در هر زمینه پس از ارائه یک نقشه راه پیشنهادی، آموزش های لازم را به ترتیب به دانشجو پیشنهاد می کند.

#تدریس چگونه به جمع مدریس بپیوندیم؟

برای مدرس شدن در ابتدا توضیحات و شرایط زیر را مطالعه کنید، سپس از طریق فرم موجود در پایین صفحه برای ما درخواست ارسال کنید.

برای شروع هکاری فایل word مقابل را دانلود کنید، سپس اطلاعات خواسته شده را به صورت تایپی به فایل اضافه کنید. سپس چاپ کنید و آن را امضا کنید.

در ادامه چند تصویر از برگه های قرارداد برای ما ارسال کنید تامورد بررسی قرار بگیرد. درصورتی که تایید شد به صورت پستی برای ما ارسال نماید.

تدریس هر دوره جدید مستلزم انجام دوباره این مراحل است. تمامی این موارد جهت اطمینان خاطر مدرسین و مدیران آکادمی می باشد. همچنین ارائه خدمات و آموزش های باکیفیت برای دانشجویان عزیز الزامی است.

استاندارد ها و نکات لازم توجه در ضبط دوره ها:

 1. کیفیت ویدئو ها
  هنگام ضبط ویدئو های دوره، باید ویدئو های شما از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و اگر از نرم افزار های کاهش حجم استفاده میکنید، نباید باعث افت کیفیت تصویر شود! 

 2. استفاده از واترمارک 
  شما باید لگوی سایت برنامه نویس شو که میتوانید از طریق این لینک دانلود کنید ( کلیک کنید )، در گوشه سمت راست-پایین صفحه بچسبانید و در همه ویدئو های شما با سایز مناسب ( به ویدئو های دیگر داخل سایت دقت کنید ) نمایش داده شود.

 3. کیفیت صدا خوب
  کیفیت صدای شما باید کاملا رسا، واضح و بدون نویز فراوان باشد! اگر از میکروفن لپتاپ یا هندزفری استفاده میکنید، اصلا مشکلی نیست. فقط سعی کنید کیفیت مناسب و بدون نویز داشته باشید.

 4. ابعاد ویدئو
  ترجیحا، ابعدا ویدئو هایی که ضبط میکنید، 16.9 باشد.

 5. استفاده از لوگو موشن
  در ابتدای ویدئوهای خود لوگوموشن مجموعه را قرار دهید. ( دانلود لوگو موشن )

 6. ذکر کردن نام آکادمی
  هنگام شروع ویدئو ها و درمیان کلام خود، میبایست از اسم آکادمی ( برنامه نویس شو ) نام ببرید و خود را مدرس این مجموعه معرفی کنید. 

 

اکنون با توجه به این نکات، پس از ارسال فرم درخواست مدرسی، یک ویدئو نمونه ضبط کنید و برای ما ارسال کنید. info@bec0der.com

#سوالات متداول چند سوال متداول

سوالات متداول در خصوص تدریس در آکادمی برنامه نویس شو

آکادمی برنامه نویس شو، فعالیت خود را در سال 98 با دامنه be-programmer.ir شروع کرد که هم اکنون با دامنه اصلی be-coder.ir در حال فعالیت می باشد. این وبسایت قصد فعالیت حرفه ای را دارد و یک فرصت بسیار مناسب برای افرادی ایجاد کرده است که قصد تدریس در یک وبسایت خوب را دارند.

برای تدریس در آکادمی برنامه نویس شو باید مهارت کافی را در خصوص تدریس مبحث مورد نظر داشته باشید. دیگر شرایط تدریس در این مجموعه به شرح زیر است:

-مهارت کافی  -امکانات کافی برای ضبط   - حداقل 19 سال سن  

حق التدریس مدرس 75 درصد می باشد. مدرس بعد از فروش هر دوره، به ارزش 75 درصد از مبلغ دوره در هنگام فروش، سهم دریافت می کند که می تواند در زمان دلخواه برای برداشت آن از حساب کاربری خود در وبسایت درخواست ارسال کند.

توضیحات کامل درخصوص تدریس برای شما ارسال خواهد شد.

اما شما هنگامی که به عنوان مدرس انتخاب شوید، یک پنل کاربری مخصوص در اختیار خواهید داشت که می توانید دوره خود را ایجاد کنید و ویدئو های خود را آپلود کنید.

دوره شما پس از بررسی توسط واحد کنترل کیفی، منتشر خواهد شد.

برای ما درخواست ارسال کنید

به صورت کلی در چه زمینه ای قصد تدریس دارید؟