بهترین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب

سایت آموزش برنامه نویسی در این روزها که ویروس کرونا اکثر مردم را خانه نشین کرده، رونق زیادی در دنیای وب به دست آورده و خیلی از افراد به سمت یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر قدم برداشته اند. در این بین یادگیری هر علمی مستلزم دریافت مطالب و آموزش های مناسب است و آموزش برنامه نویسی هم مستثنی از این قاعده نیست.

بهترین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب - برنامه نویس شو

در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم باید عنوان کنیم که برنامه نویسی و همچنین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب از بازار شغلی بسیار خوبی برخوردار است و پیش بینی ما این است که رشد بسیار خوبی هم در آینده خواهد داشت.

به همین دلیل است که افراد زیادی در سرتاسر دنیا با وجود اینکه نسبت به زبان های برنامه نویسی و همچنین طراحی سایت اطلاعات خاصی در دست ندارند، شروع به یادگیری برنامه نویسی و آموزش طراحی وبسایت می کنند تا آینده ای تضمین شده را برای خود رقم بزنند.

 

با سایت آموزش برنامه نویسی چطور شروع به یادگیری برنامه نویسی کنیم؟

با وجود اینکه دانشگاه ها و کلاس های حضوری متعدد و زیادی در زمینه آموزش برنامه نویسی وجود دارد، اما خیلی از افرادی که در زمینه برنامه نویسی فعالیت دارند پیشنهاد می کنند حتماً از خودآموزهایی که به صورت پروژه محور هستند، برای یادگیری برنامه نویسی استفاده کنید.

در حال حاضر با وجود اینکه حدود دو سالی هست که از شیوع بیماری منحوس کرونا می گذرد دیگر خبری از دانشگاه و کلاس های حضوری در کار نیست و به طبع افراد بیشتر به سمت سایت آموزش برنامه نویسی جذب می شوند تا با خیالی راحت در منزل اقدام به یادگیری برنامه نویسی کنند. در خیلی از این وب سایت ها منابع بسیار زیادی به صورت کتاب، کتاب های الکترونیکی، فیلم، پادکست های صوتی و دوره های مهارت محور تهیه و در دسترس افراد قرار گرفته که خیلی از آنها به صورت کاملاً رایگان است.

 

کدام زبان برای شروع یادگیری برنامه نویسی لازم است؟

 

بهترین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب - برنامه نویس شو

در سایت آموزش برنامه نویسی مقاله های بسیار خوبی برای انتخاب زبان برنامه نویسی آن هم برای شروع یادگیری موجود است. اما پیشنهاد ما این است که اگر مایلید به برنامه نویسی به عنوان یک حرفه و شغل نگاه کنید بهتر این است که به استفاده از زبان برنامه نویسی بیشتر توجه نمایید.

این یعنی در سایت آموزش برنامه نویسی به تخصص ها و مهارت ها و از همه مهم تر به بازار کار آن در آینده توجه کنید. این تخصص ها و برنامه نویسی ها متفاوت هستند از جمله آموزش طراحی وبسایت، آموزش برنامه نویسی اندروید و ساخت اپلیکیشن های موبایل، برنامه نویسی تحت سرور، داده کاوی و غیره. به طبع هر کدام از این برنامه نویسی ها یک مسیر یادگیری کاملاً متفاوت با دیگری را دارند.

 

آیا داشتن زبان انگلیسی قوی برای یادگیری برنامه نویسی الزامیست؟

بدون شک برخوردار بودن از زبان انگلیسی قوی پیشرفت شما را در یادگیری برنامه نویسی تضمین خواهد کرد. اما این نکته حائز اهمیت است که منابع بسیار خوبی در سایت آموزش برنامه نویسی به صورت فارسی در دسترس علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی قرار گرفته که برای شروع می توانید از این وب سایت ها استفاده نمایید.

 

پیش نیازهای یادگیری برنامه نویسی در سایت آموزش برنامه نویسی

 

بهترین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب - برنامه نویس شو

به صورت کلی برنامه نویسی یک دنیای کاملاً بزرگ و گسترده است و افرادی که به این سمت گرایش پیدا می کنند نیاز است که یک سری پیش نیازها را یاد بگیرند. این پیش نیازها عبارتند از ریاضیات، آمار، علوم کامپیوتر و غیره. اما خیلی از افرادی که وارد این حیطه شده اند بر این باورند که شروع برنامه نویسی هیچ پیش نیازی ندارد و به راحتی قادر خواهید بود با دوره های مقدماتی که در سایت آموزش برنامه نویسی وجود دارد شروع به یادگیری نمایید.

 

فرمت های آموزش برنامه نویسی در سایت آموزش برنامه نویسی

دوره هایی که در سایت آموزش برنامه نویسی وجود دارد به ۳ سبک متفاوت ارائه می شود. این سبک ها عبارتند از

  • سبک اول: دوره متنی: این دوره به وسیله متن آموزشی و استفاده از تصاویر و عکس های مرتبط در جای جای متن ارائه می شود.
  • سبک دوم: دوره ویدیویی: همان طوری که در نام این دوره می توان متوجه شد این دوره شامل فیلم های ویدیویی برای آموزش برنامه نویسی است که به صورت آنلاین یا به صورت دانلودی در اختیار افراد قرار می گیرد.
  • سبک سوم: دوره تعاملی: در این دوره فیلم های ویدیویی، متن های آموزشی و تمرین های متفاوت در اختیار افراد قرار می گیرد. افرادی که از دوره تعاملی سایت آموزش برنامه نویسی استفاده می کنند به راحتی قادر خواهند بود در محیط این وب سایت کدنویسی کرده و آنها را اجرا کنند. حتی این دوره قابلیت امتحان آنلاین و گرفتن مدرک را هم دارد.

بهترین سایت آموزش برنامه نویسی در دنیای وب - برنامه نویس شو

به طور کلی برنامه نویسی یک هنر، دانش و مهارتی است که یادگیری آن به غیر از در نظر گرفتن جنبه های آموزشی آن می تواند به منزله کسب درآمد برای افراد در نظر گرفته شود. اگر قصد یادگیری این حرفه را دارید به راحتی قادر خواهید بود از طریق بهترین سایت آموزش برنامه نویسی چه به صورت فارسی و چه انگلیسی، آموزش های مفید را فراگرفته و آرام آرام شروع به کسب درآمد کنید.سوال یا نظر شما در مورد این درس:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *